Sprzedaż gotowych spółek

Kupno spółek

Utracenie płynności finansowej to moment, w którym trzeba podjąć ważną decyzję co do dalszej działalności. My proponujemy państwu błyskawiczne rozwiązanie problemu, a mianowicie kupno spółek, które posiadają zbyt duże zobowiązania wobec ZUS, US czy dostawców albo klientów, a ich właściciele nie są w stanie poradzić sobie z Kupno spółek tym problemem. Polecamy swoje usługi także w przypadku zagubionej dokumentacji albo niskiego kapitału - pomożemy ci i damy szansę innym.

Procedura takiego przeniesienia praw jest bardzo prosta i odbywa się pod okiem notariusza - sporządzany jest akt notarialny albo poświadczenie umowy zbycia udziałów, dzięki czemu nasza firma nabywa 100 procent praw do zarządzania udziałami przedsiębiorstwa. Sprzedający decyduje o tym czy nazwa oraz siedziba mają pozostać takie same, czy należy je zmienić. W tej kwestii jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszego klienta.

Posiadając już tego rodzaju działalność, podejmujemy działania niezbędne ku temu, aby oddłużyć ją i uczynić atrakcyjną.

Państwo zyskują w ten sposób możliwość pozbycia się problemu, a także uzyskania odpowiedniej kwoty - cena ustalana jest pod kątem wielkości zadłużenia, stanu prawnego i innych aspektów.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.